KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11654026
*
nr 1165 4026
Gravyr
Frankrike, motivet: 16x19,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:26:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 14:31:29
1
800 kr
26/2 20:06:50
2
800 kr
26/2 20:06:50
1
800 kr (Budbetjänt)
26/2 20:07:17
2
900 kr
26/2 20:08:34
1
1.000 kr
26/2 20:21:34
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36
*
Gravyr
Läs om budbetjänten
nr 1165 4026
Gravyr
Frankrike, motivet: 16x19,5
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 14:31:29 | 1 | 800 kr |
26/2 20:06:50 | 2 | 800 kr |
26/2 20:06:50 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
26/2 20:07:17 | 2 | 900 kr |
26/2 20:08:34 | 1 | 1.000 kr |
26/2 20:21:34 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36